ciasteczka

sobota, 2 lipca 2016

Nasze dyski [cz. 2] - Comfy Super Fly ø 23cm

Brudny, używany dysk

Latający dysk Comfy Super Fly. Trwały i solidny latający krążek. Doskonale nadaje się dla początkujących zabawę z frisbee. Krążek unosi się na powierzchni wody.

Cechy produktu:
  • Rozmiar: dla psów większych
  • Średnica: 23cm
  • Orientacyjna waga produktu: 135g
  • Kolor - neonowy żółty
Dostępne rozmiary:
  • ø18cm
  • ø23cm
Zalety :
Dysk lata tak:
Moja ocena: NIE RZUCAJCIE TEGO DYSKU PSU! i NIE KUPUJCIE GO!

Ja zachęcona recenzją i zielona jeszcze w temacie frisbee kupiłam dysk comfy rok temu. Podobał mi się jego żółty neonowy kolor, cena 18,90 zł również zachęcała do kupna.

To frisbee totalnie nie nadaje się dla psów, ma gruby, twardy brzeg, jest ciężkie, wykonane z topornego plastiku, nie ma mowy o elastyczności. Lata szybko, nie zawisa w powietrzu. Ten kto wymyślił ten dysk z przeznaczeniem dla psów, to chyba jakiś szaleniec. Dobrze, że Tajga nie zrobiła sobie nim krzywdy. Jedyny plus dysku, że da się nim prosto rzucać podczas dość silnego wiatru, a to za sprawą wagi - jest cięższy od standardowych fastbacków o jakieś 30 g. 

Może dla ludzi byłoby dobre...?

Od dawna już nie rzucam tym dyskiem, leży i się kurzy, tak właściwie nie wiem po co go trzymam w domu. W zeszłym roku również sporadycznie używałam tego dysku, bo wkrótce po jego kupnie wsiąkłam bardziej w tematykę frisbee i kupiłam fastbacki oraz flexy żeby nauczyć się jako tako rzucać i nie robić psu krzywdy.

Jestem ciekawa, czy ktoś z Was miał do czynienia z tym dyskiem?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

tajgaowczarekmazowieckikelpie.blogspot.com