ciasteczka

Współpraca

Jeśli jesteś przedstawicielem sklepu, tworzysz niebanalne akcesoria, dla psa lub dla człowieka, zabawki, biżuterię, masz do wypromowania nowe zabawki edukacyjne, karmę, smakołyki lub suplementy o bardzo dobrym składzie dla wrażliwych psów - trafiłeś idealne! Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Ze swojej strony oferuję pełen profesjonalizm i 1000% zaangażowania w to co robię. Chętnie prześlę efekty naszej pracy przed publikacją do autoryzacji.

Od początku 2020 roku przyświeca nam cel dążenia do psiego zero waste, dlatego współpracę podejmę jedynie z firmami, dla których środowisko i ekologia są ważne. 
  
W kwestii kosmetyków, środków czystości i szeroko pojętej pielęgnacji jestem zainteresowana wyłącznie produktami naturalnymi, o prostym, wegańskim składzie i cruelty free. 

Z miłą chęcią podejmę się również współpracy polegającej na promowaniu danego produktu/sklepu/firmy przez dłuższy okres czasu, na wyłączność. Możliwy barter oraz inne formy współpracy - afiliacja, teksty sponsorowane, konkursy - zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. 

Gwarantuję rzetelną recenzję opartą na solidnych testach, zdjęcia i filmiki oraz wyczerpujące opisy. Zawsze kieruję się dobrem psa. Mojej opinii nie da się kupić. Promocja również na FB i Instagramie oraz na YouTube

Zapraszam do kontaktu:


Miło nam poinformować, że od kwietnia 2017 roku dołączyłyśmy do grona blogerów na portalu PSY.pl, serdecznie zapraszamy do lektury i śledzenia naszego profilu, bo publikowane tam artykuły nie będą dostępne nigdzie indziej! https://www.psy.pl/bloger/anna-kobylarz/



Do tej pory zaufali nam m.in.:
Masz chrapkę na wegańskie, ekologiczne, stylowe i minimalistyczne akcesoria dla swojego psa oraz dla siebie wyprodukowane z kory dębu? Zapraszam po więcej informacji i indywidualne kody rabatowe od 10% 

W sklepie https://www.premium4animals.pl/ na hasło TAJGA10 macie -10% rabatu niemal na wszystko dla psów i kotów firm: Renske, dr Berg, Rockster, Icepaw, Best from Nature, poroże, gryzaki, oleje i suplementy. 







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

tajgaowczarekmazowieckikelpie.blogspot.com