ciasteczka

Współpraca

Miło nam poinformować, że od kwietnia 2017 roku dołączyłyśmy do grona blogerów na portalu PSY.pl, serdecznie zapraszamy do lektury i śledzenia naszego profilu, bo publikowane tam artykuły nie będą dostępne nigdzie indziej! https://www.psy.pl/bloger/anna-kobylarz/

Jeśli jesteś przedstawicielem sklepu, tworzysz niebanalne akcesoria, dla psa lub dla człowieka, zabawki biżuterię, masz do wypromowania nowe zabawki edukacyjne, karmę, smakołyki lub suplementy o bardzo dobrym składzie dla wrażliwych psów? Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Ze swojej strony oferuję pełen profesjonalizm o 1000% zaangażowania w to co robię. Chętnie prześlę efekty naszej pracy przed publikacją do autoryzacji. 
  
W kwestii kosmetyków, środków czystości i szeroko pojętej pielęgnacji jestem zainteresowana wyłącznie produktami naturalnymi, o prostym, wegańskim składzie i cruelty free. 

Bardzo dużo czasu spędzamy na aktywnościach w terenie, nie pogardzę wypróbowaniem ciekawych plecaków, worków, saszetek, misek, wszystkiego co ułatwi moje życie z psem. Wygodne buty oraz stroje niekrępujące ruchów najchętniej z psimi motywami też są na mojej liście pożądania. 

Z miłą chęcią podejmę się również współpracy polegającej na promowaniu danego produktu/sklepu/firmy przez dłuższy okres czasu, na wyłączność. Możliwy barter oraz inne formy współpracy. 

Zastrzegam, że z uwagi na dobro psa nie biorę wszystkiego jak leci. Tajga ma alergię na kurczaka, ze zbóż akceptuje wyłącznie ryż, unikamy ziemniaków, batatów oraz roślin strączkowych występujących w dużych ilościach. 

Gwarantuję rzetelną recenzję opartą na solidnych testach, zdjęcia i filmiki oraz wyczerpujące opisy, zawsze kieruję się obiektywnością, nie pomijam żadnych wad ani zalet. Promocja również na FB i Instagramie oraz na YouTube

Zapraszam do kontaktu:


Do tej pory zaufali nam:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

tajgaowczarekmazowieckikelpie.blogspot.com